UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budować tylko z głową a nie pózniej płacz że zalane jest wszystko i pod wodą całe ulice i osiedla. Gdzie ta woda ma podczas nawałnic i ulew obfitych wsiąkać? Studzienki kanalizacyjne są w małych ilościach i niedrożne często czego mamy dowody podtopionych ulic i domów przy każdej większej ulewie.