UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak to u nas właśnie jest. Powinna być pierw zrobiona infrastruktura a potem osiedle. Nowe bloki na fromborskiej, częstochowskiej a teraz jeszcze te. Totalnie zakorkują królewiecka i Kościuszki. Wyjazd z legionow w Piłsudskiego bedzie mega męczący. Dowalcie jeszcze te wschodnia to będzie gorzej niż na Bema.