A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Holandia jest wspomniana, Kopenhaga to dopiero raj
@Jerzy Lebioda - Prognozy na 1-2 dni są bardzo dobre. Wiadomo, jaka będzie pogoda jak rano jedziemy
@arteon - Takich ludzi z pasją, jak Pan Marek miasto potrzebuje w każdej dziedzinie życia społecznego.
@Opiłować emerytów - Wszystko można pogodzić.
"Rower elektryczny?
- Urządzenie, które jest hejtowane ze wszystkich stron" TEN PAN CHYBA NIE JEST KOMPETENTNY... W 2023 roku sprzedaż rowerów elektrycznych w ich państwie była większa niż tradycyjnych, osiągając 53 proc. " - wskazał Piotr Arak.
@Opiłować emerytów - Każde grabie grabią do siebie. Dla emerytów liczy się tylko kasa naprywatnym koncie a nie dobro ogółu i rozwój Polski
Najlepszym przykładem jak powinna wyglądać infrastruktura rowerowa jest Holandia. Tylko że tam budowano drogi rowerowe jednocześnie z ulicami. Żeby Elbląg miał porządną sieć dróg rowerowych potrzeba naprawdę dużo pieniędzy i czasu. Czyli raczej się nie doczrkamy
@arteon - tak sam z siebie na to wpadłeś? Pan Marek jak wiadomo pracował w MOSiR, był rozpisany konkurs na pełnomocnika prezydenta ds ruchu rowerowo-pieszego - wystartował i wygrał bo jak nikt inny wie na czym ta praca polega.
@Pokonaj lenistwo - Piszesz do człowieka ktory przejezdza rowerem 5 tys. km rocznie. Ale do pracy nie pojade rowerem. Powód jak powyżej.
@Uls - Dotychczas na zimę odstawiałem rower, ale teraz do roboty rowerem jeżdżę nieprzerwanie od lutego 2024.W poprzednim tygodniu chodziłem pieszo bo szkoda mi niszczyć rower wyciagajac go z cieplej piwnicy gdy jest poniżej -5 stopni. Ale mijały mnie rowerzyści którym mróz nie przeszkadza. Taka zima że nie ma przeszkód aby cały rok jeździć rowerem. Wystarczy chcieć bo dla niektórych właśnie to "chcieć" jest problemem...