A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Koniecznie zróbcie coś ze ścieżką rowerowa na 12lutego na wysokości skrzyzowania z Trybunalska/Sloneczna. Samochody wyjeżdżające ze Słonecznej na 12 lutego patrza W LEWO czy nie jedzie jakis samochod. Jadace z prawej (od strony Azalii) rozpedzone rowery wbijaja sie pod auta nie patrzac!! Kierowca musi miec oczy wszędzie bo rowerzysta nie ma z przodu i jedzie z przeswiadczeniem pierwszenstwa. Rowerzysci tez maja obowiazek zachowac ostroznosc!!
@Jerzy Lebioda - Jak ktoś jest leniem to zawsze znajdzie argument żeby się nie ruszać. Wielu Elblażan biega, jeździ rowerem niezależnie od pogody. "
Czy każda pora roku jest dobra na spacer na świeżym powietrzu? W myśl norweskiej filozofii kontaktu z naturą 'friluftsliv”, jak najbardziej każda. Według tej filozofii nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie"
Mając taką osobę jaką jest Pan Marek w UM, my mieszkańcy Elbląga możemy się czuć bezpiecznymi rowerzystami i pieszymi.
nie dostał się do rady miasta to kolega dał mu stołeczek
Może najpierw zacznijcie remontować chodniki, które od 20 czy 30 lat błagają o naprawę a potem zacznijcie myśleć o rowerzystach.
@Opiłować emerytów - To już lepiej przeznaczyć na edukację takich osobników jak Ty.
Zawsze trzeba udowadniać zasadność stanowisk, to fakt!
@Uls - Cały rok
@Uls - Większość dni taka jest.
Utkwil mi jeden tekst, duzo sie dzieje z inwestycjami rowerowymi w elblagu, hdzie sie pytam, bo nie zauwazylem?????