Wybrany wątek opinii
Polecam temu Panu wycieczkę do Haolnadii... skoro ktoś taki ma coś do powiedzenia to już wiem dlaczego Elbląg wygląda jak wygląda
Do moderacji
Odpowiedz
16
11
Holandia jest wspomniana, Kopenhaga to dopiero raj
Do moderacji
Odpowiedz
5
0