UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Uls - Dotychczas na zimę odstawiałem rower, ale teraz do roboty rowerem jeżdżę nieprzerwanie od lutego 2024.W poprzednim tygodniu chodziłem pieszo bo szkoda mi niszczyć rower wyciagajac go z cieplej piwnicy gdy jest poniżej -5 stopni. Ale mijały mnie rowerzyści którym mróz nie przeszkadza. Taka zima że nie ma przeszkód aby cały rok jeździć rowerem. Wystarczy chcieć bo dla niektórych właśnie to "chcieć" jest problemem...
Huehuehue