A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Są ważniejsze tematy do zrobienia w mieście. Chociażby pobliski chodnik wzdłuż Sobieskiego, połamany i z ubytkami płyt jak w Mandżurii. Ale wpływowi bogacze z Mytychowa zarządali szerszego chodniczka to już pełowski prezio biegnie kolesiom robić chodniczek. Tak się robi drogie słomiane interesy w PełoPolsce. b
Oby przewidzieli pas i miejsce na poszerzenie ulicy Fromborskiej, bez rozbiórki tej ścieżki w przyszłości. I oczywiście full barierek wszędzie wzdłuż ścieżki jak w Nadbrzeżu przy nowej ścieżce, że rowery minąć się nie mogą.
Panie Prezydencie - mieszkańcy Dąbrowy czekają na obiecaną jeszcze przez Pana poprzednika trasę pieszo-rowerową do Dąbrowy. Kiedy to nastąpi?
a po hooooo jownia ta sciezka do pruchnika?
1.1 mln za przebudowe sciezki i chodnika? To chyba będzie tylko kosmetyka. Nadal bedzie wąsko i ruch pieszcyh mieszał sie z ruchem rowerzystów.
I frytki może do tego?
Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
Popieram. Chodnik wzdłuż ul. Sobieskiego do natychmiastowego remontu!
@West - Przecież tam nie ma ścieżki. Chodnik z kreską.
@bororo - Właśnie chodzi o chodnik. Jest bardzo popękany i dziurawy