21
24.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Są ważniejsze tematy do zrobienia w mieście. Chociażby pobliski chodnik wzdłuż Sobieskiego, połamany i z ubytkami płyt jak w Mandżurii. Ale wpływowi bogacze z Mytychowa zarządali szerszego chodniczka to już pełowski prezio biegnie kolesiom robić chodniczek. Tak się robi drogie słomiane interesy w PełoPolsce. b
(2025.02.24)
Oby przewidzieli pas i miejsce na poszerzenie ulicy Fromborskiej, bez rozbiórki tej ścieżki w przyszłości. I oczywiście full barierek wszędzie wzdłuż ścieżki jak w Nadbrzeżu przy nowej ścieżce, że rowery minąć się nie mogą.
Zmotoryzowany (2025.02.24)
Panie Prezydencie - mieszkańcy Dąbrowy czekają na obiecaną jeszcze przez Pana poprzednika trasę pieszo-rowerową do Dąbrowy. Kiedy to nastąpi?
(2025.02.24)

info

6  
  0
a po hooooo jownia ta sciezka do pruchnika?
Elblążanintoja (2025.02.25)
1.1 mln za przebudowe sciezki i chodnika? To chyba będzie tylko kosmetyka. Nadal bedzie wąsko i ruch pieszcyh mieszał sie z ruchem rowerzystów.
Jerzy Lebioda (2025.02.25)

info

0  
  0
I frytki może do tego?
(2025.02.25)
Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
West (2025.02.25)
Popieram. Chodnik wzdłuż ul. Sobieskiego do natychmiastowego remontu!
West (2025.02.25)
@West - Przecież tam nie ma ścieżki. Chodnik z kreską.
bororo (2025.02.25)
@bororo - Właśnie chodzi o chodnik. Jest bardzo popękany i dziurawy
west77 (2025.02.25)