Wybrany wątek opinii
Są ważniejsze tematy do zrobienia w mieście. Chociażby pobliski chodnik wzdłuż Sobieskiego, połamany i z ubytkami płyt jak w Mandżurii. Ale wpływowi bogacze z Mytychowa zarządali szerszego chodniczka to już pełowski prezio biegnie kolesiom robić chodniczek. Tak się robi drogie słomiane interesy w PełoPolsce. b
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Popieram. Chodnik wzdłuż ul. Sobieskiego do natychmiastowego remontu!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0