UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1.1 mln za przebudowe sciezki i chodnika? To chyba będzie tylko kosmetyka. Nadal bedzie wąsko i ruch pieszcyh mieszał sie z ruchem rowerzystów.
Jerzy Lebioda
1.1 mln za przebudowe sciezki i chodnika? To chyba będzie tylko kosmetyka. Nadal bedzie wąsko i ruch pieszcyh mieszał sie z ruchem rowerzystów.
Jerzy Lebioda