UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

1.1 mln za przebudowe sciezki i chodnika? To chyba będzie tylko kosmetyka. Nadal bedzie wąsko i ruch pieszcyh mieszał sie z ruchem rowerzystów.

Jerzy Lebioda

Anuluj