21
24.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.
(2025.03.01)