A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.