Wybrany wątek opinii
Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@West - Przecież tam nie ma ścieżki. Chodnik z kreską.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@bororo - Właśnie chodzi o chodnik. Jest bardzo popękany i dziurawy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0