Wybrany wątek opinii

Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
West (2025.02.25)
@West - Przecież tam nie ma ścieżki. Chodnik z kreską.
bororo (2025.02.25)
@bororo - Właśnie chodzi o chodnik. Jest bardzo popękany i dziurawy
west77 (2025.02.25)
@west77 - To chyba jeszcze nie widziałeś chodnika na Sobieskiego. Tam dopiero są spękania i dziury. Ta ścieżka di Mytychowa może poczekać.
(2025.03.01)
Powrót do komentarzy