UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.

West

Anuluj