UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
West
Ta ścieżka wygląda jeszcze całkiem dobrze. Niech miasto przebuduje w końcu chodnik przy ul. Sobieskiego, a nie co roku wrzuca do głosowania budżetowego.
West