A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I co pisowskie gady. Blokować się chciało inwestycje. Polecam maść na ból d.
Ciekawe, ile będzie miał pokoi, miejsc parkingowych i miejsc dla jachtów!
B. dobra decyzja władz miasta. Likwidujmy w centrum Starego Miasta, czytaj: zabudowujmy jak najszybciej tą zaściankową, śmierdzącą dżunglę, krzaki, zarośla, zdziczałe trawniki, śmietniska i azyle lokalnych kloszardów.
C, ego ludzi w błąd wprowadzasz
Kolejne inwestycje, kolejni inwestorzy, nowe perspektywy..... Co ten kaczy rów y..... A było tak biednie i zaje....
No ba Elbląg I miasto życia, rozrywki, rozwoju, młodości tylko budować apartamentowce
Obawiam się że się mylisz, ,, ,, Konfederacja w Elblągu nie zaprotestowała przeciwko posadzeniu na stołek wicewojewody dożłobowaca opaczewskiego co było pewna próbą odporności na taki "sojusz"dla tego środowiska. Wypchnięcie Korwinna i marginalizacja Brauna który mógł wygrać prawybory na kandydata na Prezydenta dowodzą czegoś innego. Moim zdaniem Mentzen pójdzie na pasek PIS-u i zawiąże sojusz i koalicja rządzącą stąd nie chce mi się nawet zajmować popłuczynami po tym czym miała być Konfederacja kiedyś, ....
Aparty budują a obok most kilka lat czeka na remont bo jest już niebezpiecznie :)
przykre
Bardzo czekałem kiedy zacznie się coś dziać z tą inwestycja ponieważ chciałem zakupić tam lokal. Niestety Ci biedni elbląscy urzędnicy potrzebowali prawie roku na wydanie pozwolenia na budowę! Ostatecznie kupiłem lokal gdzie indziej.