77
13.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co pisowskie gady. Blokować się chciało inwestycje. Polecam maść na ból d.
(2025.02.13)
Ciekawe, ile będzie miał pokoi, miejsc parkingowych i miejsc dla jachtów!
(2025.02.13)

info

6  
  7
B. dobra decyzja władz miasta. Likwidujmy w centrum Starego Miasta, czytaj: zabudowujmy jak najszybciej tą zaściankową, śmierdzącą dżunglę, krzaki, zarośla, zdziczałe trawniki, śmietniska i azyle lokalnych kloszardów.
erg. (2025.02.13)
C, ego ludzi w błąd wprowadzasz
(2025.02.14)
Kolejne inwestycje, kolejni inwestorzy, nowe perspektywy..... Co ten kaczy rów y..... A było tak biednie i zaje....
(2025.02.14)

info

1  
  5
No ba Elbląg I miasto życia, rozrywki, rozwoju, młodości tylko budować apartamentowce
(2025.02.14)

info

6  
  1
Obawiam się że się mylisz, ,, ,, Konfederacja w Elblągu nie zaprotestowała przeciwko posadzeniu na stołek wicewojewody dożłobowaca opaczewskiego co było pewna próbą odporności na taki "sojusz"dla tego środowiska. Wypchnięcie Korwinna i marginalizacja Brauna który mógł wygrać prawybory na kandydata na Prezydenta dowodzą czegoś innego. Moim zdaniem Mentzen pójdzie na pasek PIS-u i zawiąże sojusz i koalicja rządzącą stąd nie chce mi się nawet zajmować popłuczynami po tym czym miała być Konfederacja kiedyś, ....
MariuszLewandowski-Fc (2025.02.14)
Aparty budują a obok most kilka lat czeka na remont bo jest już niebezpiecznie :) przykre
xd2 (2025.02.14)

info

5  
  4
U kobiety czułem w łóżku psa nie wspomnę o sierści to mi wystarczyło by się pożegnać ! Smutne jest to że kobieta musi ukrywać prawdziwą urodę pod warstwą makijażu ! Pod wpływem alkoholu potrafi nawet nago tańczyć a kiedy trzeźwa zmyka ukradkiem do łazienki szybko zakrywając swoje kształty ! ... później się budzisz a ona nie ma makijażu, to są dopiero wrażenia. Płeć piękna - słaba płeć, naprawdę ?
(2025.02.14)
Bardzo czekałem kiedy zacznie się coś dziać z tą inwestycja ponieważ chciałem zakupić tam lokal. Niestety Ci biedni elbląscy urzędnicy potrzebowali prawie roku na wydanie pozwolenia na budowę! Ostatecznie kupiłem lokal gdzie indziej.
Mario183 (2025.02.14)