A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Będziecie widzieć taki apartamentowiec jak POrt.... albo 💯 obietnic Tuska.
Jak dojdzie do tragedii i się most zawali to wtedy odbudują.
Trzy porządne cofki i bedą mieli małą Wenecję..
@kocham piss - Wrócą prędzej niż myślisz razem z Konfederacją. Dość niszczenia Polski i łamania prawa przez obecny rząd.
Kolejny koszmarny klocek zwany apartamentowcem. Lokalizacja prawie pod grożącym zawaleniem mostem bardzo prestiżowa😆
Złodzieje owszem, ale prawicà PiS nie był, nie jest i nie będzie. Nie ma w Pl prawicy, a szkoda.
Gdzie to jest? Co to jest "miejska fosa"? Pierwsze slysze. Czy nie mozna uzyc podkladow/ortofotomap z geoportalu/ESIP zeby bylo jasne o czym mowa?
Krótki artykuł, w którym trzy razy powtórzono ile będzie w budynku pokoi itd... Pierre Dolca można dostać czytając to.
Osiem lat kradli. Teraz żebrają. Kundle.
@Patriota1918 - Konfederacja ma z PiS ma tyle wspólnego co uliczna tufta z dziewictwem.