UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo czekałem kiedy zacznie się coś dziać z tą inwestycja ponieważ chciałem zakupić tam lokal. Niestety Ci biedni elbląscy urzędnicy potrzebowali prawie roku na wydanie pozwolenia na budowę! Ostatecznie kupiłem lokal gdzie indziej.
Mario183