UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo czekałem kiedy zacznie się coś dziać z tą inwestycja ponieważ chciałem zakupić tam lokal. Niestety Ci biedni elbląscy urzędnicy potrzebowali prawie roku na wydanie pozwolenia na budowę! Ostatecznie kupiłem lokal gdzie indziej.

Mario183

Anuluj