77
13.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budować. Wygląda to bardzo dobrze.
(2025.02.13)

info

26  
  4
Ci Polacy którzy mówią cyrylicą do przyjaciół Rosjan?
pisiorra (2025.02.13)
@Elblong miasto absurdów - Rzecz w tym, że to nie mieszkania, ale nie chce mi się tłumaczyć.
(2025.02.13)
Dla mnie super inwestycja. Tylko czemu minister Śliwka blokował sprzedaż i budowę, a potem startował na prezydenta miasta gdzie tyle niekorzystnych decyzji wystawiał. Nie rozumiem tego człowieka - Pisowskiego karierowicza.
(2025.02.13)

info

23  
  22
@kocham piss - Poczytaj trochę o historii Polski dzieciaku. O wielkiej radości w Polsce po obaleniu komuny i o tym że już kilka lat później wybory wygrało SLD ( byłe PZPR). Polacy tesknili za socjalizmem i komuną. Z PZPRpis może być podobnie
Polacy vs pisowcy (2025.02.13)
Przecież tam śmierdzi bagnem... ale i tak tam nic nie powstanie bo to jest nierealne. Tak będą budować jak PO Tortudze. Tu wszystko ma być tylko nie wiadomo kiedy.
MK. (2025.02.13)

info

18  
  11
@MK. - To byś się umył skoro smierdzisz
Ja ek egh (2025.02.13)
W tym miejscu miał przebiegać nowy most grunt sprzedali i trzeba czekać aż padnie stary most i objazd E-7
spoko (2025.02.13)
Niestety koliduje z wydanym pozwoleniem, niczego nie będzie; )
(2025.02.13)
Będziesz mógł przyjść popatrzeć po lekcjach
Szejk Ali (2025.02.13)