A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Budować. Wygląda to bardzo dobrze.
Ci Polacy którzy mówią cyrylicą do przyjaciół Rosjan?
@Elblong miasto absurdów - Rzecz w tym, że to nie mieszkania, ale nie chce mi się tłumaczyć.
Dla mnie super inwestycja. Tylko czemu minister Śliwka blokował sprzedaż i budowę, a potem startował na prezydenta miasta gdzie tyle niekorzystnych decyzji wystawiał. Nie rozumiem tego człowieka - Pisowskiego karierowicza.
Przecież tam śmierdzi bagnem... ale i tak tam nic nie powstanie bo to jest nierealne. Tak będą budować jak PO Tortudze. Tu wszystko ma być tylko nie wiadomo kiedy.
@MK. - To byś się umył skoro smierdzisz
W tym miejscu miał przebiegać nowy most grunt sprzedali i trzeba czekać aż padnie stary most i objazd E-7
Niestety koliduje z wydanym pozwoleniem, niczego nie będzie; )
Będziesz mógł przyjść popatrzeć po lekcjach