UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla mnie super inwestycja. Tylko czemu minister Śliwka blokował sprzedaż i budowę, a potem startował na prezydenta miasta gdzie tyle niekorzystnych decyzji wystawiał. Nie rozumiem tego człowieka - Pisowskiego karierowicza.