UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie super inwestycja. Tylko czemu minister Śliwka blokował sprzedaż i budowę, a potem startował na prezydenta miasta gdzie tyle niekorzystnych decyzji wystawiał. Nie rozumiem tego człowieka - Pisowskiego karierowicza.


Anuluj