UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla mnie super inwestycja. Tylko czemu minister Śliwka blokował sprzedaż i budowę, a potem startował na prezydenta miasta gdzie tyle niekorzystnych decyzji wystawiał. Nie rozumiem tego człowieka - Pisowskiego karierowicza.