63
18.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zastanawiałem się czy w tej sytuacji to żart, kpina czy niemyślenie ???
(2024.12.18)
teraz najważniejsze życzenia pełne miłości, zrozumienia, empatii, szacunku, których brakowało przez całe 12 miesięcy, nie ma jak to przedświąteczna obłuda
(2024.12.18)

info

3  
  0
Nie uspokaja w tej sprawie żaden głos a zwłaszcza Pana Missana, niektórych wręcz irytuje. Szkoda komentować.
(2024.12.18)
Tramwaj na Dębicę byłby super !!!
Jakby co (2024.12.18)
Wypisz, wymaluj sytuacja z cytatu Śp. pana Stefana Kisielewskiego:"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! Inna wersja: Socjalizm bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju. Znaczenie: Chodzi tutaj o trudności, które socjalizm sam sobie stwarza. "
(2024.12.19)

info

2  
  0
I za to "odkrycie" zapłaciliście socjologowi, bo o tym nie wie szefostwo ZKM, p rezydenci, odpowiedzialni dyr. dep. , "radni"? To co "odkrył" i ogłosił profesor socjologii potrafi zrobić i ogłosić uczeń 7 klasy. Czyżby władze miasta i spółki miejskie były przechowalnią niezbyt sprawnych intelektualnie ślepców (nie niewidomych) ? Raczej lenistwo i unikanie odpowiedzialności za pobieraną kasę.
(2024.12.19)

info

6  
  0
Chcesz się pozbyć babci? "socjolog to zbada. Za kasę, oczywiście.
(2024.12.19)
@elblążanin48 - No tak, KO nie kradnie, tylko rozsprzedaje polski majątek za bezcen, to na pewno bardzo dobrze wpływa na rozwój Polski :)). Nie wiem dlaczego wszyscy przyczepiają się do konkretnych partii, tu nie chodzi o taką czy inną partię tylko działanie na rzecz i dobro miasta czy kraju. Ale pewnie dla Ciebie to trudne do ogranięcia.
xde (2024.12.19)
Według danych pochodzących z liczenia ludności z dnia 1 grudnia 1885 roku liczba mieszkańców Elbląga wynosiła ok.41 tys. Tramwaje uruchomiono w 1895 r.129 lat temu nie istniała w Elblągu komunikacja miejska i miasto funkcjonowało. Mińsk Mazowiecki uruchomił komunikację miejską dopiero w 2018 roku a miasto liczy około 40 tys. mieszkańców. W Elblążkowie można wszędzie dojść na pieszo ! po co komunikacja ? Ruszyć d. pska a będziecie zdrowsi !
otCo (2024.12.19)
Trasa autobusu nr12 powinienna być wydłużona do pętli na Ogólnej.
(2024.12.19)

info

0  
  4