A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zastanawiałem się czy w tej sytuacji to żart, kpina czy niemyślenie ???
teraz najważniejsze życzenia pełne miłości, zrozumienia, empatii, szacunku, których brakowało przez całe 12 miesięcy, nie ma jak to przedświąteczna obłuda
Nie uspokaja w tej sprawie żaden głos a zwłaszcza Pana Missana, niektórych wręcz irytuje. Szkoda komentować.
Tramwaj na Dębicę byłby super !!!
I za to "odkrycie" zapłaciliście socjologowi, bo o tym nie wie szefostwo ZKM, p rezydenci, odpowiedzialni dyr. dep. , "radni"? To co "odkrył" i ogłosił profesor socjologii potrafi zrobić i ogłosić uczeń 7 klasy. Czyżby władze miasta i spółki miejskie były przechowalnią niezbyt sprawnych intelektualnie ślepców (nie niewidomych) ? Raczej lenistwo i unikanie odpowiedzialności za pobieraną kasę.
Chcesz się pozbyć babci? "socjolog to zbada. Za kasę, oczywiście.
@elblążanin48 - No tak, KO nie kradnie, tylko rozsprzedaje polski majątek za bezcen, to na pewno bardzo dobrze wpływa na rozwój Polski :)). Nie wiem dlaczego wszyscy przyczepiają się do konkretnych partii, tu nie chodzi o taką czy inną partię tylko działanie na rzecz i dobro miasta czy kraju. Ale pewnie dla Ciebie to trudne do ogranięcia.
Według danych pochodzących z liczenia ludności z dnia 1 grudnia 1885 roku liczba mieszkańców Elbląga wynosiła ok.41 tys. Tramwaje uruchomiono w 1895 r.129 lat temu nie istniała w Elblągu komunikacja miejska i miasto funkcjonowało. Mińsk Mazowiecki uruchomił komunikację miejską dopiero w 2018 roku a miasto liczy około 40 tys. mieszkańców. W Elblążkowie można wszędzie dojść na pieszo ! po co komunikacja ? Ruszyć d. pska a będziecie zdrowsi !
Trasa autobusu nr12 powinienna być wydłużona do pętli na Ogólnej.