UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@elblążanin48 - No tak, KO nie kradnie, tylko rozsprzedaje polski majątek za bezcen, to na pewno bardzo dobrze wpływa na rozwój Polski :)). Nie wiem dlaczego wszyscy przyczepiają się do konkretnych partii, tu nie chodzi o taką czy inną partię tylko działanie na rzecz i dobro miasta czy kraju. Ale pewnie dla Ciebie to trudne do ogranięcia.
xde