Wybrany wątek opinii

Według danych pochodzących z liczenia ludności z dnia 1 grudnia 1885 roku liczba mieszkańców Elbląga wynosiła ok.41 tys. Tramwaje uruchomiono w 1895 r.129 lat temu nie istniała w Elblągu komunikacja miejska i miasto funkcjonowało. Mińsk Mazowiecki uruchomił komunikację miejską dopiero w 2018 roku a miasto liczy około 40 tys. mieszkańców. W Elblążkowie można wszędzie dojść na pieszo ! po co komunikacja ? Ruszyć d. pska a będziecie zdrowsi !
otCo (2024.12.19)
@otCo - Sam sobie chodź z dworca do Zawady albo Dąbrowy z walizkami na piechotę. Albo do i z pracy. Albo z zakupami z Ogrodów na Zatorze. Człowieku, pomyśl że żyjesz w ponad stutysięcznym mieście a nie w jakiejś zapadłej wsi
(2024.12.19)
sam pomyśl człowieku, jest jeszcze coś takiego jak taxi na dworcu. jest XXI wiek. Nie stać cię na taxi w XXI to zmień pracę.
qwert (2024.12.19)
Powrót do komentarzy