63
18.12.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Napewno powinny byc autobusy przegubowe i tramwaje swingi piecioczlonowe i lektor zewnetrzny w pojazdach zapowiadajacy linie i dany kierunek
BA (2024.12.19)

info

1  
  3
@Jakby co - W tym kierunku to karawanem cię powiozą...
(2024.12.19)
Ja to proszę pana, mam bardzo dobre połączenia...
(2024.12.19)

info

1  
  0
@otCo - Sam sobie chodź z dworca do Zawady albo Dąbrowy z walizkami na piechotę. Albo do i z pracy. Albo z zakupami z Ogrodów na Zatorze. Człowieku, pomyśl że żyjesz w ponad stutysięcznym mieście a nie w jakiejś zapadłej wsi
(2024.12.19)
Za to w Pasłęku Ptak pewnie dzielnie pracuje dzięki kolesiom. Totalny nepotyzm.
(2024.12.19)

info

2  
  0
Ptak w Pasłęku tez łoi kasiorę dzięki kumplom.
(2024.12.19)
sam pomyśl człowieku, jest jeszcze coś takiego jak taxi na dworcu. jest XXI wiek. Nie stać cię na taxi w XXI to zmień pracę.
qwert (2024.12.19)
Niedługo ptakowi podetniemy skrzydła.
Struś Emu (2024.12.20)
Dużo po mieście jeżdzę samochodem ale jakby zrobić komunikację darmową to mniej samochodem bym jeżdził
(2024.12.20)

info

0  
  0
Elbląg to małe miasto zaściankowe za to w mieście Olsztynie tramwaje nowe i ciągle nowe linie tworzą
(2024.12.20)

info

0  
  0