A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Napewno powinny byc autobusy przegubowe i tramwaje swingi piecioczlonowe i lektor zewnetrzny w pojazdach zapowiadajacy linie i dany kierunek
@Jakby co - W tym kierunku to karawanem cię powiozą...
@otCo - Sam sobie chodź z dworca do Zawady albo Dąbrowy z walizkami na piechotę. Albo do i z pracy. Albo z zakupami z Ogrodów na Zatorze. Człowieku, pomyśl że żyjesz w ponad stutysięcznym mieście a nie w jakiejś zapadłej wsi
Za to w Pasłęku Ptak pewnie dzielnie pracuje dzięki kolesiom. Totalny nepotyzm.
Ptak w Pasłęku tez łoi kasiorę dzięki kumplom.
sam pomyśl człowieku, jest jeszcze coś takiego jak taxi na dworcu. jest XXI wiek. Nie stać cię na taxi w XXI to zmień pracę.
Niedługo ptakowi podetniemy skrzydła.
Dużo po mieście jeżdzę samochodem ale jakby zrobić komunikację darmową to mniej samochodem bym jeżdził
Elbląg to małe miasto zaściankowe za to w mieście Olsztynie tramwaje nowe i ciągle nowe linie tworzą