UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Według danych pochodzących z liczenia ludności z dnia 1 grudnia 1885 roku liczba mieszkańców Elbląga wynosiła ok.41 tys. Tramwaje uruchomiono w 1895 r.129 lat temu nie istniała w Elblągu komunikacja miejska i miasto funkcjonowało. Mińsk Mazowiecki uruchomił komunikację miejską dopiero w 2018 roku a miasto liczy około 40 tys. mieszkańców. W Elblążkowie można wszędzie dojść na pieszo ! po co komunikacja ? Ruszyć d. pska a będziecie zdrowsi !

otCo

Anuluj