31
31.10.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nu lecieć meeeee po piata dawka
antysystemowy (2024.11.01)

info

2  
  0
@B - meeeee
(2024.11.01)
@B - masz mózg?
(2024.11.01)
moja matka zmarła pośrednio przez to g... - oczywiście to problem rodziny, a jak coś się nie podoba to... i tak nawet nie ma gdzie tego zgłosić. Dużo pogrzebów coś ostatnio :(...
(2024.11.01)

info

7  
  1
Reklamować te mutujące DNA preparaty a portelu w Święto Zmarłych, to jak zapraszać na promocję do zaświatów.
(2024.11.02)
@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.
(2024.11.02)
Uważaj jeszcze na 5G, bo ono też u podatnych osobników spustoszenie w mózgu robi.
(2024.11.02)
Największy przekręt w historii a Ci dalej to lubią :D haha jaja jak berety
Fer (2024.11.02)
@Fer - "Największy przekręt w historii a Ci dalej to lubią" - NIE, Największy przekręt w historii i do tego podły przekręt, to były ośmioletnie rządy PIS. Nic temu równać się nie może. Covid przy tym to malutki pikuś.
(2024.11.02)
Może chorowałeś na koronawirusa i po prostu przechodziłeś chorobę, a takie są powikłania niestety...
niedlagłupoty (2024.11.02)