A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nu lecieć meeeee po piata dawka
@B - meeeee
@B - masz mózg?
moja matka zmarła pośrednio przez to g... - oczywiście to problem rodziny, a jak coś się nie podoba to... i tak nawet nie ma gdzie tego zgłosić. Dużo pogrzebów coś ostatnio :(...
Reklamować te mutujące DNA preparaty a portelu w Święto Zmarłych, to jak zapraszać na promocję do zaświatów.
@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.
Uważaj jeszcze na 5G, bo ono też u podatnych osobników spustoszenie w mózgu robi.
Największy przekręt w historii a Ci dalej to lubią :D haha jaja jak berety
@Fer - "Największy przekręt w historii a Ci dalej to lubią" - NIE, Największy przekręt w historii i do tego podły przekręt, to były ośmioletnie rządy PIS. Nic temu równać się nie może. Covid przy tym to malutki pikuś.
Może chorowałeś na koronawirusa i po prostu przechodziłeś chorobę, a takie są powikłania niestety...