UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moja matka zmarła pośrednio przez to g... - oczywiście to problem rodziny, a jak coś się nie podoba to... i tak nawet nie ma gdzie tego zgłosić. Dużo pogrzebów coś ostatnio :(...


Anuluj