Wybrany wątek opinii
Jestem na ogół przeciwny krytyce z góry że zaszkodzi ale uwierzcie mi po trzeciej szczepionce.... po pół roku poraz pierwszy mam problemy z płucami, kaszel, duszności a teraz RTG wykazało płuca miernie rozedmowe i sam nie wiem czy szukać winy w szczepionkach bo do 60-tki miałem płuca ok. nie palę od 30 lat.
A może po prostu zapalenie płuc nie dołączone, bez antybiotyków swoje zrobiło?
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Może chorowałeś na koronawirusa i po prostu przechodziłeś chorobę, a takie są powikłania niestety...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0