UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.
@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.