UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.


Anuluj