A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
smontoni i kocisław nie są zaszczepieni przeciw wściekliźnie
@Abrakadabra12 - Fajnie składaczu u wójcika. Ale mogą ciebie zabić i tu zagwozdka.
Hala CSB była bardzo odpowiednim miejscem do szczepienia Elbląga w tysiącach dawek. Pan Doktor Wilczur chyba jesteś.
Robol się znajdzie i powie u nas jeden chińczyk i się szczepi.
Koniowi zameldujcie to. Jak każdy IV dawki przyjął.
Jestem na ogół przeciwny krytyce z góry że zaszkodzi ale uwierzcie mi po trzeciej szczepionce.... po pół roku poraz pierwszy mam problemy z płucami, kaszel, duszności a teraz RTG wykazało płuca miernie rozedmowe i sam nie wiem czy szukać winy w szczepionkach bo do 60-tki miałem płuca ok. nie palę od 30 lat.
A może po prostu zapalenie płuc nie dołączone, bez antybiotyków swoje zrobiło?
ja poprosze na zwykla grype
A hulajnogiJuż nieProponują naZachętę?
Diabeł postanowiłZaszczepić AnglikaFrancuzaNiemca iPolaka. DoSzczepionek przekonał AnglikaFrancuzaNiemca.
- Diabeł zwraca się doPolaka:
- Zostałeś tylko Ty.
- NieZaszczepię się!
- No proszę, dżentelmeni sięZaszczepili.
- Nie ma mowy!
- To rozkaz!
- Nie!
- Wiesz, teraz takaModa.
- Nie zrobię tego i tak!
- Słuchaj... kim ty właściwie jesteś?Polakiem.
- AaaPolakiem! To wiadomo, że ty się nieZaszczepisz.
- CO K... A, JA SIĘ nieZASZCZEPIĘ???!
Ktoś jeszcze wierzy w działanie tych n-tych dawek przypominających? Na pamięć bierzcie lecytynę zamiast przypominać sobie strzykawką! ha ha