Wybrany wątek opinii
Ktoś jeszcze wierzy w działanie tych n-tych dawek przypominających? Na pamięć bierzcie lecytynę zamiast przypominać sobie strzykawką! ha ha
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@??? - ja wierzę i biorę regularnie co kwartał od 3 lat, czuję się świetnie i nic mi nie jest wbrew temu co oszołomy tu wypisują.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Życzę dużo zdrowia przyda się
Do moderacji
Odpowiedz
2
0