Wybrany wątek opinii

macie baranki uśmiechniętą Polskę
wróbeleek (2024.09.25)
@wróbeleek - Już nudni wszyscy jesteście z tym uśmiechaniem! Wymyśl coś innego. Tylko sam się wysil.
Polska jest piękna. (2024.09.25)
Powrót do komentarzy