UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wróbeleek - Już nudni wszyscy jesteście z tym uśmiechaniem! Wymyśl coś innego. Tylko sam się wysil.
Polska jest piękna.
@wróbeleek - Już nudni wszyscy jesteście z tym uśmiechaniem! Wymyśl coś innego. Tylko sam się wysil.
Polska jest piękna.