UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie doszukiwałabym się w tym niczego złego, że mieszkańcy Elbląga pracujący w urzędzie czy sprawujący mandat radnego składają wnioski w BO. Przecież jeśli nie są to pozycje godne zainteresowania mieszkańców, to nie trzeba na te projekty głosować. Poza tym urzędnicy nie zmuszą mieszkańców miasta do składania wniosków. Ja np. zawsze głosuję, ale wniosku nigdy nie składałam, bo nie mam na to czasu. Więc nie będę zabraniała tej grupie mieszkańców składać wniosków. To tylko dobrze o nich świadczy, że jako radni i urzędnicy angażują się w życie miasta, również poza pracą.