UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale co co jest bicie piany, nie rozumiem biegających itd. Ludzie niektórzy zrzucają swoją nadwagę itd na to że kiedyś nie było wszędzie kebabów itd… a sich sprawa. Chcą będą tyle jedli tyli nie to nie. To samo pijących i innych. Ale skoro ktoś biega to co cię to boli że on sobie biega?