Wybrany wątek opinii

Biegam bo lubię biegam bo wiatr mam we włosach biegam bo nade mną niebo gwiaździste.
Malwinka. (2024.09.25)
@Malwinka. - A kogo to obchodzi..
(2024.09.26)
Powrót do komentarzy