UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z ratusza nie widać rzeki kumieli i rzeki Elbląg. Nawet nie widzą terenu przy byłym kinie syrena. Wstyd.
Z ratusza nie widać rzeki kumieli i rzeki Elbląg. Nawet nie widzą terenu przy byłym kinie syrena. Wstyd.