UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najważniejsze, że Prawo i Sprawiedliwość nie rzadzi. Ważne że Polska jest uśmiechnięta i to, że Rynna bedzie zbudowana z Tatr do Bałtyku i wszysko bedzie okay i powódz nam nie straszna. powódznam nie bedzie straszna.