UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze, że Prawo i Sprawiedliwość nie rzadzi. Ważne że Polska jest uśmiechnięta i to, że Rynna bedzie zbudowana z Tatr do Bałtyku i wszysko bedzie okay i powódz nam nie straszna. powódznam nie bedzie straszna.


Anuluj