25
23.08.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Opasły nissan - Może Portel to sprawdzi ile faktycznie jest zameldowanych elblążan? Ile jest naprawdę mieszkańców.
(2024.08.23)
Według danych GUS w Elblągu aktualnie zamieszkuje 113 567 osób. Analiza sytuacji demograficznej wykazuje tendencję spadkową, według której na przełomie lat 2024/2025 liczba mieszkańców będzie ksztaltowała się na poziomie 97 000/ 98 000 mieszkańców. Uwzględniając ten trend w 2060 roku w Elblągu może zamieszkiwać około 78 000 osób.
Cersen (2024.08.23)

info

11  
  4
Ale o co chodzi, przecież nowo wybrani robią konsultację i już za rok będą zmiany. albo jakoś tak.
(2024.08.23)

info

7  
  5
Takich sołtysów wybierają i tak pozostanie.
Truso (2024.08.23)
Za wszelkie upadki, przekręty należy winić tylko OLSZTYN. Ukradli nam wszystko, co można. Gdzie te referenda mówiące o odejściu od wiochy Olsztyn, który nawet tramwaje sobie fundnął.
(2024.08.23)

info

8  
  3
To prawda - w wielkim stopniu to efekt dojenia przez pazerny Olsztyn.
(2024.08.23)

info

7  
  1
Komunikacji nie ma w Elblągu, to po co jak pojadę. Mamy teraz ekstra Michała i jego podwładnych, zobaczymy co zrobią z tą komunikacja, która jest za murzynami...
Dr. Nakrętka (2024.08.23)

info

6  
  2
Wypełniałem ich ankietę, co oni zrobią przez nią jak tam są przedszkolne podstawowe pytania o których chyba każdy wie urzędnik, kto mieszka w tej mieścinie. Jaja robią z ludzi sobie czy z nimi coś nie tak jest???
Dr. Nakrętka (2024.08.23)

info

5  
  1
Po co wam JakDojade, skoro W google maps też można skutecznie planować podróże komunikacja miejską. Używałem w największych polskich miastach i nigdy mnie nie zawiodło.
Gyhhgg (2024.08.24)

info

6  
  1
W Elblągu działa MobileMPK - używam od wielu lat, polecam
(2024.08.24)

info

1  
  3