UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za wszelkie upadki, przekręty należy winić tylko OLSZTYN. Ukradli nam wszystko, co można. Gdzie te referenda mówiące o odejściu od wiochy Olsztyn, który nawet tramwaje sobie fundnął.
Za wszelkie upadki, przekręty należy winić tylko OLSZTYN. Ukradli nam wszystko, co można. Gdzie te referenda mówiące o odejściu od wiochy Olsztyn, który nawet tramwaje sobie fundnął.