UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za wszelkie upadki, przekręty należy winić tylko OLSZTYN. Ukradli nam wszystko, co można. Gdzie te referenda mówiące o odejściu od wiochy Olsztyn, który nawet tramwaje sobie fundnął.


Anuluj