UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komunikacji nie ma w Elblągu, to po co jak pojadę. Mamy teraz ekstra Michała i jego podwładnych, zobaczymy co zrobią z tą komunikacja, która jest za murzynami...

Dr. Nakrętka

Anuluj