UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komunikacji nie ma w Elblągu, to po co jak pojadę. Mamy teraz ekstra Michała i jego podwładnych, zobaczymy co zrobią z tą komunikacja, która jest za murzynami...
Dr. Nakrętka
Komunikacji nie ma w Elblągu, to po co jak pojadę. Mamy teraz ekstra Michała i jego podwładnych, zobaczymy co zrobią z tą komunikacja, która jest za murzynami...
Dr. Nakrętka