Wybrany wątek opinii
Pod względęm wstydu, wiochy i zacofania nawet Radom dla Elbląga to METROPOLIA.
Do moderacji
Odpowiedz
45
14
Jacy mieszkańcy taki wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Takich sołtysów wybierają i tak pozostanie.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3