Wybrany wątek opinii

Pod względęm wstydu, wiochy i zacofania nawet Radom dla Elbląga to METROPOLIA.
(2024.08.23)
Jacy mieszkańcy taki wstyd.
(2024.08.23)
Takich sołtysów wybierają i tak pozostanie.
Truso (2024.08.23)
Powrót do komentarzy