A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak Dojadę bierze comiesięczną kasę za utrzymanie ale dochodami z wyświetlania reklam się już nie dzieli?
Jak zwykle wszystko trzeba im wskazac palcem, ze tam chodniki od zimy nie pozamiatane, gdzie indziej dziury w drodze (na marginesie moze ktos by sie zajal zapadnieta kostka na zatoczce autobusowej, na przystanku przy ulicy Gwiezdnej, po stronie sadu bo autobusy regularnie wpadaja w ta dziure i idzie zeby stracic i tak juz ponad rok ta wyrwa jest i coraz bardziej sie zapada ale jak zwykle osoby odpowiedzialne za dbanie o takie miejsca o niczym pewnie nie wiedza), a to nie wiedza za sa aplikacje ktore moga pomoc nie tylko turystom. Im wszystko trzeba pod nos podac i dopiero wtedy widza temat. Pytam sie wiec po co sa zatrudione te wszystkie dyrektory i masa pracownikow jak nie maja zadnej swojej inicjatywy, nikt nie podlagada innych miast jak tam wiele rzeczy funkcjonuje a u nas nieistnieje.
Jak na razie ze względu na złe połączenia dużo ludzi dojeżdża własnym transportem to się nazywa udrożnić miasto.
Ludzie, przecież w Elblągu działa myBus. Lokalizacja autobusów wg GPS, planowanie trasy. Czy mi coś umknęło?
@Opasły nissan - Haha, dane koscielne hahha.