UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym. Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym. Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..