UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy