Wybrany wątek opinii

Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym. Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
(2024.08.11)
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy
(2024.08.12)
Powrót do komentarzy