Wybrany wątek opinii
Komu Elbląg się nie podoba niech się z niego wynosi i da żyć innym.
Proszę nie narzekać, proszę się uśmiechać..
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
W tym Elblągu to roboty nie idzie znaleźć innej niż za minimalną. Wynoszę się do Olsztyna, Olsztyn jest lepszy
Do moderacji
Odpowiedz
4
3