UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na lotniczej sa niszczejace 3 budynki po wojsku nadajace sie na mieszkania na przychodnie żłobki lub przedszkola ! podlega to pod miasto dlaczego nie ma przetrrgu ktory by to wyremontował !! lotnicza 1 proponuje sie zainteresować tematem i nagłosnić sprawe

yhryhrwss

Anuluj