Wybrany wątek opinii

Ludzie rzucają już robotę w szkołach, urzędach i tym podobnych tworach, mobbing, niskie pensje, chore klimaty więc będzie już tendencja zniżkowa
(2024.08.02)
Może w dużych miastach tak. W małych miasteczkach to jak złapanie Pana Boga za nogi. W powiatowych jak Elbląg gdzie nie ma dużych firm to też bardzo spoko opcja
(2024.08.03)
Powrót do komentarzy