UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw likwidowaliscie wszyscy zlobki, przedszkola, szkoły teraz zaczyna brakować. Najgorsze że dzieci uczą się w przepełnionych klasach. Jaki to zachód. Gozej jak za komuny.
Najpierw likwidowaliscie wszyscy zlobki, przedszkola, szkoły teraz zaczyna brakować. Najgorsze że dzieci uczą się w przepełnionych klasach. Jaki to zachód. Gozej jak za komuny.