UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw likwidowaliscie wszyscy zlobki, przedszkola, szkoły teraz zaczyna brakować. Najgorsze że dzieci uczą się w przepełnionych klasach. Jaki to zachód. Gozej jak za komuny.


Anuluj