UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w dużych miastach tak. W małych miasteczkach to jak złapanie Pana Boga za nogi. W powiatowych jak Elbląg gdzie nie ma dużych firm to też bardzo spoko opcja
Może w dużych miastach tak. W małych miasteczkach to jak złapanie Pana Boga za nogi. W powiatowych jak Elbląg gdzie nie ma dużych firm to też bardzo spoko opcja