UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w dużych miastach tak. W małych miasteczkach to jak złapanie Pana Boga za nogi. W powiatowych jak Elbląg gdzie nie ma dużych firm to też bardzo spoko opcja


Anuluj