UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Płaciłeś gruby hajs deweloperowi lub postawiłeś tam dom za prawie albo ponad bańkę i o drogę krzyczysz? Trzeba było pytać dewelopera o to. Szlabanów nastawiali wielkie państwo, ale o drogę to do UM krzyczą. Zróbcie zrzute i sami zbudujcie drogę jak wam tak się spieszy. Są ważniejsze sprawy w tym mieście niż droga dla doje.. kredytem mieszkańców Nowogródzkiej.
Dżulius Cezar